Навчальні лабораторії кафедри фізико-математичних дисциплін та бібліотеку Українсько-угорського навчально-наукового інституту відвідами учні Мукачівського приватного ліцею «Школа щасливих дітей».

22 лютого 2024 року навчальні лабораторії кафедри фізико-математичних дисциплін та бібліотеку Українсько-угорського навчально-наукового інституту відвідами учні Мукачівського приватного ліцею «Школа щасливих дітей».

Старший викладач Петкі Катерина Петрівна ознайомила школярів зі спеціальностями, яких навчають на кафедрі фізико-математичних дисциплін і в інституті загалом.

Завідувач кафедри фізико-математичних дисциплін доцент Шафраньош Мирослав Іванович висвітлив учням важливість і перспективи отримання вищої освіти зі спеціальностей 014.04 Середня освіта (Математика), 014.08 Середня освіта (Фізика), 122. Комп’ютерні науки та ознайомив їх з науково-дослідними лабораторіями кафедри.

Від учнів прозвучало багато запитань, було помітно, що їм і справді у нас сподобалось.

На завершення екскурсії учні, отримавши багато цікавої і важливої інформації, виявили бажання знову відвідати наш інститут. Деякі з них, під враженням побаченого і почутого, вирішили здобути вищу освіту саме в Українсько-угорському навчально-науковому інституті ДВНЗ «Ужгородський національний університет».