18.07.2019

Наукові успіхи студентів-логопедів

Студенти спеціальності «Спеціальна освіта» (освітня програма «Олігофренопедагогіка. Логопедія. Здоров’я людини») є постійними учасниками як факультетських, так і всеукраїнських наукових форумів. Восени минулого року команда студентів-логопедів нашого університету прийняли активну участь у науково-практичному квесті, що проводився на базі Камянець-Подільського національного університету ім. І. Огієнка, де показали гідний результат.

Нещодавно група 7 студентів-логопедів, що представляти всі три навчальні курси, взяли участь у ІІІ Всеукраїнській студентській науково-практичній  конференції (з міжнародною участю) «Актуальні проблеми корекційної педагогіки, психології та реабілітації», яка відбулася 22 травня на кафедрі логопедії Сумського державного педагогічного університету ім. А.С. Макаренка.

У конференції взяли участь біля 100 студентів із СумДПУ ім. А.С. Макаренка, Харківського національного педагогічного університету ім. Г.С. Сковороди, Кам’янець-Подільського національного університету імені І. Огієнка та ряду інших українських вишів, де готують фахівців зі спеціальної освіти, а також студенти із Білорусії.  Свої наукові роботи представили на науково-практичній конференції Бідюк Ольга (3 курс), Пітра Каталіна, Будогазі Катерина, Вовчок Наталія, Янович Катерина та Яремчук Ірина (2 курс), студентка-першокурсниця Вікторія Жук. Наукові статті молодих ужгородських науковців увійшли до збірника, де висвітлюються теоретичні напрацювання, актуальні проблеми з питань  організації корекційно-розвивальної та навчально-виховної роботи з дітьми з особливими освітніми потребами. Керівництво цими роботами здійснювали доценти кафедри фізичної реабілітації Гаяш О.В. та Кляп М.І.

За результатами проведеної Всеукраїнської студентської науково-практичної  конференції (з міжнародною участю) студентка 2 курсу Яремчук Ірина виборола диплом ІІІ ступеня (вже другий рік поспіль), а її науковий керівник доцент Кляп М.І. отримала подяку за досягнення вагомих успіхів у науково-дослідницькій роботі зі студентською молоддю. Інші учасники конференції з УжНУ отримали сертифікати учасника та примірник збірника матеріалів конференції.

Вітаємо нашу переможницю та всіх учасників конференції з числа студентів-логопедів факультету здоров’я та фізичного виховання УжНУ. Будемо сподіватись, що студенти  спеціальності «Спеціальна освіта» (Олігофренопедагогіка. Логопедія. Здоров’я людини) будуть і надалі представляти свої наукові доробки на конференціях та форумах усіх рівнів.