Новини

04.06.2020
1130

НА СТОМАТОЛОГІЧНОМУ ФАКУЛЬТЕТІ ПРОХОДИТЬ ОНЛАЙН-АТЕСТАЦІЯ ВИПУСКНИКІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ “221 СТОМАТОЛОГІЯ”

НА СТОМАТОЛОГІЧНОМУ ФАКУЛЬТЕТІ ПРОХОДИТЬ ОНЛАЙН-АТЕСТАЦІЯ ВИПУСКНИКІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ “221 СТОМАТОЛОГІЯ”

Організовано, динамічно і цікаво розпочалася онлайн-атестація випускників 2020 на стоматологічному факультеті. У цьому велика заслуга деканату, очолюваного професором Є. Я. Костенком, та Голови екзаменаційної комісії професора П. А. Гасюка - завідувача кафедри ортопедичної стоматології ДВНЗ "Тернопільський національний медичний університет імені І. Я. Горбачевського МОЗ України. Під час іспиту було враховано сучасні вимоги епідеміологічного режиму і дотримання регламенту проведення атестації.

Системні адміністратори подбали про технічну сторону заходу і забезпечили безперебійну роботу екзаменаційної комісії. У перший день 43 студентів успішно склали комплексний практично-орієнтований іспит з «Стоматології». Переважна більшість студентів отримали відмінні та добрі оцінки, а троє випускників -  Світлана Чепара, Христина Кикта, Евеліна Когут склали іспит на «відмінно». Без перебільшення справжнім героєм дня стала випускниця Ірина Пензелик. Дівчина – активний молодий науковець, на факультеті є однією із шести претенденток на отримання диплому з відзнакою. Студентка блискуче відповідала на питання членів екзаменаційної комісії, зокрема розповіла про сучасні підходи до профілактики та лікування стоматологічних захворювань у дітей, за даними ортопантономограми склала план лікування та охарактеризувала етапи терапевтичного, хірургічного та ортопедичного лікування. Також зі знанням справи розповіла про клінічні ознаки, діагностику та лікування гострої дихальної недостатності. У результаті студентка отримала не лише найвищий бал, а й чимало похвальних слів на свою адресу.

Іспити продовжуються, вони стали важливим професійним майданчиком для реалізації випускниками своєї фахової компетентності, демонстрації готовності до самостійної практичної роботи.

 

колектив стоматологічного факультету

Категорії: