03.09.2020

На ФСН обрали декана та провели зустріч із ректором Володимиром Смоланкою

У четвер, 3 вересня, відбулися Збори трудового колективу факультету суспільних наук УжНУ. Основним  питанням було обрання нового декана факультету. За результатом відкритого голосування на цю посаду обрали діючого в.о. декана Юрія Остапця.

На початку зустрічі головуючий зборів ректор УжНУ Володимир Смоланка ознайомив присутніх із короткою біографією кандидата на посаду, Юрій Остапець тезово розповів основні напрямки своєї діяльності на чолі структурного підрозділу. «Наша стратегія розвитку факультету суспільних наук має враховувати: по перше, основні напрямки формування системи вищої освіти в Україні, концепцію розвитку УжНУ та регіональний ринок освітніх послуг та можливостей працевлаштування випускників. Для нас є дуже важливими такі показники як стабільність контингенту студентів, участь у грантових проектах та практична спрямованість підготовки студентів».

Далі відбулося колективне обговорення, на якому виступили проректор з  науково-педагогічної роботи Мирослава Лендьел, завідувач кафедри загальної педагогіки та педагогіки вищої школи Ірина Козубовська та заступник декана ФСН з виховної роботи Володимир Гиря.

Після підведення підсумків відкритого голосування відбулася неформальна зустріч з керівництвом університету. Ректор Володимир Смоланка наголосив, що факультет суспільних наук має всебічну підтримку із боку ректорату, зокрема в підтримці ініціатив, покращенні матеріально-технічної бази факультету. Крім цього, Володимир Смоланка зазначив, що в новому навчальному році на факультетах університету будуть впроваджуватися новації у навчальному процесі. Зокрема, ректорат університету при оцінюванні роботи викладачів дедалі більшу увагу  надаватиме опитуванню студентів відповідного факультету. «Наша мета полягає в тому, щоб викладач побачив, як його оцінюють студенти, це буде стимулом для самовдосконалення та набуття нових навиків у професії» - зазначив Володимир Смоланка.

Крім цього ректор закликав викладачів ФСН активно брати участь у грантовій роботі, адже це реальна можливість залучити додаткові фінансові ресурси, зокрема й на розвиток факультету.