01.04.2014
1904

На факультеті європейського права та правознавства ще один кандидат наук

У спеціалізованій вченій раді із захисту кандидатських і докторських дисертацій Київського національного університету ім. Т.Г.Шевченка успішно захистила свою наукову роботу Наталія Василівна Шелевер, викладач кафедри кримінально-правових дисциплін та міжнародного кримінального права УжНУ.

Колектив факультету європейського права та правознавства щиро вітає її, а також наукового керівника – доктора юридичних наук, професора Олександра Яновича Рогача, та зичить колегам нових успіхів, утілення всіх творчих і наукових задумів, професійного зростання та наснаги на майбутні наукові пошуки! Нехай підґрунтям щасливого особистого життя й плідної фахової діяльності буде лише міцне здоров’я, удача, підтримка родини і колег!

Колектив факультету європейського права
та правознавства ДВНЗ «УжНУ»

Медіацентр УжНУ