На економічному факультеті першокурсникам прочитали лекцію «Мої перші кроки в науці»

У рамках «Днів науки» в УжНУ вже проведено низку заходів: наукових конференцій, конкурсів, брейн-рингів, круглих столів, презентацій, виставок, семінарів. На економічному факультеті вирішили і наймолодших у студентських родині – першокурсників – готувати до роботи на науковій ниві. З цією метою, у четвер, 16 травня, для них було проведено лекцію «Мої перші кроки в науці». Метою лекції стало обґрунтування ролі наукової діяльності студента у формуванні компетенцій сучасного фахівця в сфері економіки та управління, а також визначення напрямів її розвитку.

Лектор, доктор економічних наук Вікторія Готра, зазначила: «В умовах трансформаційних зрушень у економіці, що пов’язані з розвитком інноваційності та креативності, зміни поглядів на зміст управлінської праці, високий рівень конкуренції на ринку праці серед фахівців на ниві економіки спричиняють зміну вимог до працівників. Особливо це стосується організаторів бізнес-процесів і вищої ланки менеджменту. В рамках цієї лекції, ми прагнемо донести до студентів важливість і переваги поєднання наукових підходів, методів у дослідженні проблематики в контексті їхнього навчального процесу. Це дозволить не тільки поглибити знання у їхній спеціальності, а і досягати лідерських якостей, можливостей вільно виступати перед аудиторією, відстоювати свою точку зору, приймати в критичних ситуаціях правильні рішення».

Також до «Днів наук» на кафедрах факультету підготували виставки наукових, навчальних та навчально-методичних видань.

Ганна Фельцан,