11.10.2021

Міжнародні змагання з програмування у середовищі SCRATCH

Запрошуємо учнів 5-7 класів взяти участь в міжнародних змаганнях з програмування в середовищі SCRATCH – SCRATCH CUP, що організовується в межах проекту «Віртуальна реальність єднає Карпати: інтерактивні шкільні лабораторії» спільної операційної програми Румунія-Україна 2014-2020.

Конкурс SCRATCH CUP збере разом юних програмістів 5-7 класів загальноосвітніх закладів Закарпатської області та визначить найбільш обдарованих знавців SCRATCH.

Конкурс проходитиме в одній із трьох категорії та розрахований на 1 учасника у супроводі ментора-учителя.

ЗМАГАННЯ ПРОВОДИТИМУТЬСЯ В 2 ЕТАПИ

1 ЕТАП:

1. Учні реєструються на змагання до 18:00 18.10.2021.

2. Зареєстрованим учасниками будуть надіслані завдання, які вони повинні виконати до 02.11.2021 та надіслати на офіційну електронну адресу конкурсу cupscratch2021@gmail.com.

3. Визначення учасників, які пройшли в другий тур та запрошення на захист проектів в дистанційному режимі до 04.11.2021 року.

4. Учні повинні захистити свої проєкти у визначений оргкомітетом час перед членами журі (онлайн).

2 ЕТАП:

Троє фіналістів із Закарпатської області візьмуть участь в міжнародному конкурсі, що відбудеться в Нижньоапшанському ліцеї «Апша» та позмагаються за першість з трьома фіналістами з Румунії.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ НА УЧАСТЬ У SCRATCH CUP

ДЕТАЛЬНІ УМОВИ ТА ПРАВИЛА: https://bit.ly/3aunwA2