24.02.2023

Студенти юрфаку УжНУ поспілкувалися із професором Валері Люмьером зі США

21 лютого, на юридичному факультеті відбулася зустріч американського професора Валері Ломбера з Тихоокеанського Університету (Каліфорнія, США) зі студентами юридичного факультету.
Зустріч була у форматі «запитання-відповіді», як продовження організованої Радою адвокатів Закарпатської області та юридичним факультетом УжНУ.

Як відомо, англо-американська правнича термінологія відрізняється від нашої. Тому отримані знання від американського професора будуть дуже корисними для вивчення та кращого розуміння загальної правової системи.

Дискусія викликала жвавий інтерес у студентства, але за браком часу не було можливості відповісти на всі запитання студентів. Тому професор Валері Ломбер пообіцяв продовжити цей формат при наступній зустрічі.

Дуже вдячні інтернет-провайдеру «Ужнет» за організаційну і технічну підтримку зустрічі! Та традиційну підтримку в проектах, спрямованих на реалізацію євроатлантичної інтеграції юридичної освіти.