Меморандум з облрадою надає можливість студентам УжНУ стажуватися у провідних лікувальних закладах сусідніх країн
У понеділок, 10 червня, ректор УжНУ професор Володимир Смоланка та голова Закарпатської обласної ради Роман Сарай підписали Меморандум про співпрацю, який передбачає стажування студентів медичних спеціальностей Ужгородського національного університету у лікувальних закладах партнерських регіонів Закарпатської області Чехії, Словаччини, Австрії, Угорщини та Румунії.
Домовленості про стажування студентів Ужгородського національного університету у провідних закордонних медичних установах були досягнуті під час останніх візитів керівництва обласної ради до сусідніх центральноєвропейських країн, ділова і дружня співпраця з якими єднає Закарпаття упродовж багатьох років .
Стажування студентів дасть змогу якісно підготувати медичний персонал та перейняти досвід наших європейських колег. Зокрема, нині Закарпаття потребує чималу кількість лікарів-реабілітологів.
Перша група з 6 студентів спеціальності «фізична терапія та реабілітація» факультету здоров’я та фізичного виховання УжНУ у супроводі викладача вирушить до Чехії вже 20 червня. Упродовж двох тижнів вони будуть стажуватися у провідних реабілітаційних центрах Кралово-Градецького та Пардубіцького країв.
Інформаційно-видавничий центр





