16.04.2022

Майстер-класи та арт-терапія для дітей вимушених переселенців в УжНУ

У п’ятницю, 15 квітня, в 4 гуртожитку УжНУ відбулися майстер-класи та заняття для дітей вимушених переселенців. Організатором  акції стала українська благодійна організація «СОС Дитячі Містечка Україна».  Подібні заходи вже відбуваються декілька тижнів поспіль в університетських гуртожитках, і, як кажуть організатори, будуть продовжуватися надалі.

«Представники благодійної організації "СОС Дитячі Містечка Україна" звернулися до нас і запропонували свою допомогу для організації ігрових програми для дітей,  співбесід із дітьми і батьками,  ми погодилися на таку ініціативу. Також для проведення цих занять також ми надали читальний зал в гуртожитку» - розповідає директор Студмістечка УжНУ Василь Кепич.

Майстеркласи та ігротеки для дітей проводяться за методикою Playbus.   «Кожен майстер-клас є тематичним, сьогодні темою є малювання, на минулому тижні були проведені тематичні зустрічі, зокрема з тематики космонавтики» - каже фахівець із соціальної роботи організації Київського обласного відділення БФ «СОС Дитячі містечка» Алла Гузій.

Організація передусім піклується  про сім’ї, які опинилися в складних життєвих обставинах. Також під супроводом організації є дитячі  будинки сімейного типу та прийомні сім’ї.  На Захід України організація переїхала у зв’язку із активними воєнними діями.

«Наші фахівці роблять оцінку потреб сімей, наша робота спрямована на стабілізацію психоемоційного стану, зниження стресу як батьків, так і дітей. Важливо, щоб діти, та дорослі, незважаючи на воєнний стан, розвивалися, піклувалися про своє здоров’я. Зараз багато переселенців із Східної частини України, ми будемо їм допомагати, наскільки це дозволяють ресурси нашої організації» - розповідає Алла Гузій.

Наступні майстеркласи в УжНУ відбудуться вже в понеділок, 18 квітня.