Новини

02.12.2018
558

ЛИТОВСЬКІ СПЕЦІАЛІСТИ У СФЕРІ ЕРГОТЕРАПІЇ

ЛИТОВСЬКІ СПЕЦІАЛІСТИ У СФЕРІ ЕРГОТЕРАПІЇ

ЛИТОВСЬКІ СПЕЦІАЛІСТИ У СФЕРІ ЕРГОТЕРАПІЇ ПРОВЕЛИ ЦИКЛ НАВЧАННЯ МАЙБУТНІХ МАГІСТРІВ НА ФАКУЛЬТЕТІ ЗДОРОВ’Я ТА ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ

Протягом  26 -30 листопада цикл лекцій та практичних занять для майбутніх магістрів спеціальності 227 «Фізична терапія. Ерготерапія» провели  запрошені лектори з Литовського університету наук про здоров’я, практикуючі ерготерапевти Mingaila Sigitas та Evelina Lamsodiene.

Сумісно з студентами та викладачами факультету протягом даного циклу було опрацьовано наступні розділи фахової підготовки майбутніх ерготерапевтів:

  • Концепція ерготерапії: моделі практики, основи застосування.
  • Планування в ерготерапії.
  • Канадська модель діяльності людини, практичне застосування.
  • Основи ерготерапії після інсульту головного мозку.
  • Основи ерготерапії після пошкодження спинного мозку.

 

Крім суто викладання спеціальних предметів литовські гості надали консультативну і технічну допомогу у формуванні змін до навчальних планів і програм підготовки ерготерапевтів як у бакалавраті, так і магістратурі.

          Проведено перемовини про продовження співпраці у напрямку вдосконалення системи підготовки фахівців спеціальності 227 «Фізична терапія. Ерготерапія» на факультеті здоров’я та фізичного виховання ДВНЗ «УжНУ» за підтримки профільних кафедр Литовського університету наук про здоров’я.

Категорії: