Новини

12.01.2023
109

Вийшла друком хрестоматія авторського колективу викладачів УжНУ «Правове забезпечення оперативно-розшукової діяльності»

Вийшла друком хрестоматія авторського колективу викладачів УжНУ «Правове забезпечення оперативно-розшукової діяльності»

Вийшла друком хрестоматія авторського колективу викладачів УжНУ «Правове забезпечення оперативно-розшукової діяльності».

У хрестоматії відповідно до навчальної програми з курсу «Оперативно-розшукова діяльність» представлені основні нормативно-правові акти (станом на 15 липня 2022 року), що застосвуються у регулюванні оперативно-розшукової діяльності та прокурорського нагляду за виконанням законів під час її здійснення, а також відповідна судова практика та практика ЄСПЛ.

Видання буде корисним для співробітників оперативних підрозділів, здобувачів вищої освіти за спеціальністю «Правоохоронна діяльність», слідчих, адвокатів, усіх, хто цікавиться питаннями оперативно-розшукової діяльності.

Ще в липні минулого року хрестоматія була рекомендована до друку Вченими радами УжНУ та Київського регіонального центру Національної академії правових наук України!

Щиро вітаємо укладачів хрестоматії – професора кафедри кримінального права та процесу УжНУ Миколу Сийплокі, завідувача кафедри кримінального права та процесу УжНУ Ярослава Ступника, доцентку кафедри кримінального права та процесу УжНУ Антоніну Мацолу та аспірантку кафедри кримінального права та процесу УжНУ Світлану Сийплокі!

Категорії: