Новини

21.05.2019
1128

Команда УжНУ взяла участь у Всеукраїнському фестивалі інновацій

Команда УжНУ взяла участь у  Всеукраїнському фестивалі інновацій

16 травня 2019 року за участі Міністра освіти і науки Лілії Гриневич відбувся Всеукраїнський фестиваль інновацій в м. Києві.

На цій події українські винахідники та інноватори представляли свої найновіші розробки в сфері IT, медицини, екології тощо.

Партнерами фестивалю були: Торгово-промислова палата України, Київстар, Sigma Software, Інноваційний простір Hub 4.0, Центр інновацій «Сходи в майбутнє», UNIDO, Startup.Network, Polish-Ukrainian Startup Bridge, Київський національний економічний університет, Науковий парк КНУ ім. Тараса Шевченка, EEN, Міністерство інформаційної політики України.

Всеукраїнський фестиваль інновацій відбувається вже четвертий рік поспіль і цьогоріч зібрав рекордну кількість заявок – 250. Загалом заявки на фестиваль подали 75 закладів освіти, зокрема, 61 виш, 30 наукових установ та 12 підприємств. 

Команди мали змогу представити власні проекти на сцені фестивалю. Серед учасників конкурсу ІТ-стартапів була команда УжНУ у складі: студентки 3-го курсу спеціальності “Кібербезпека” Надії Кастровської та доцента кафедри твердотільної електроніки та інформаційної безпеки Наталії Юркович з проектом “Travel with AR-guide”. За результатами конкурсу команду нагородили сертифікатом на безкоштовну участь в зоні стартап Startup Алеї Міжнародного Форуму “INNOVATION MARKET”, що відбудеться 5-7 листопада 2019 року.

Вітаємо переможців.

 

Науково-дослідна частина

 

 

Категорії: