Новини

24.11.2015
1140

Команди УжНУ взяли участь у першому в історії офіційному Чемпіонаті України з регбіліг серед студентів

Команди УжНУ взяли участь у першому в історії офіційному Чемпіонаті України з регбіліг серед студентів

Днями на чопському стадіоні «Локомотив» відбувся перший в історії Чемпіонат України з регбіліг серед студентів, проведений в офіційному статусі під егідою Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Участь у турнірі взяли чотири команди, що представляють ВНЗ України: УжНУ-1 (Ужгород), УжНУ-2 (Ужгород), НУФВСУ (Київ), НУВХП (Рівне).

Приємно відзначити, що за результатами змагань обидві ужгородські команди – серед призерів:

1 місце – НУФВСУ (Київ)

2 місце – УжНУ-1 (Ужгород)

3 місце – УжНУ-2 (Ужгород)

4 місце – НУВХП (Рівне)

Колективи були нагороджені медалями і дипломами Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Медіацентр УжНУ

 

Категорії: