Команди УжНУ взяли участь у першому в історії офіційному Чемпіонаті України з регбіліг серед студентів
Днями на чопському стадіоні «Локомотив» відбувся перший в історії Чемпіонат України з регбіліг серед студентів, проведений в офіційному статусі під егідою Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.
Участь у турнірі взяли чотири команди, що представляють ВНЗ України: УжНУ-1 (Ужгород), УжНУ-2 (Ужгород), НУФВСУ (Київ), НУВХП (Рівне).
Приємно відзначити, що за результатами змагань обидві ужгородські команди – серед призерів:
1 місце – НУФВСУ (Київ)
2 місце – УжНУ-1 (Ужгород)
3 місце – УжНУ-2 (Ужгород)
4 місце – НУВХП (Рівне)
Колективи були нагороджені медалями і дипломами Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.






