09.04.2019

Екскурсія студенток спеціальності «Фармація» на підприємство «Перша Закарпатська Палинчарня»

Екскурсія  студенток   спеціальності «Фармація» на підприємство «Перша Закарпатська Палинчарня»

В рамках вивчення курсу за вибором «Броматологія» відбулася ознайомча екскурсія  студенток 4 – го курсу медичного факультету спеціальності «Фармація» на підприємство «Перша Закарпатська Палинчарня». Студентки ознайомилися з організацією промислового виробництва на підприємстві, з технологічним процесом одержання фруктових дистилятів та  міцних напоїв.

Крім того, дізнались про  методи аналізу міцних напоїв в умовах лабораторії. Лабораторія підприємства  оснащена сучасним аналітичним обладнанням, що дозволяє точно контролювати всі етапи бродіння, дистиляції та купажування.

C:\Users\User\Downloads\IMG_4588.jpeg

Студентки 4 – го курсу медичного факультету спеціальності «Фармація»  разом з викладачем курсу «Броматологія» Криванич О.В.

Так наші провізори здобувають компетентності не лише з аналізу якості лікарських засобів, а й у напрямку  стандартизації харчових продуктів.

Кафедра фармацевтичних дисциплін щиро вдячна адміністрації  та співробітникам ТзОВ «Агрофруктсервіс» за цікаву та пізнавальну  екскурсію.

C:\Users\User\Downloads\IMG_4571.jpeg

Ознайомлення студенток з основними етапами виробничих процесів

C:\Users\User\Downloads\IMG_4608.jpeg

В лабораторії підприємства