Державна служба відчиняє свої двері!

16 травня  2019 рокуМіжрегіональне управління національного агентство України з питань державної служби у Львівській та Закарпатській областях спільно з факультетом суспільних наук ДВНЗ «Ужгородський національний університет» в рамках Всеукраїнської інформаційної кампанії “Право на державну службу” проводять День відкритих дверей.

У програмі заходу:

що таке державна служба та які їй потрібні професіонали;

хто такий державний службовець та які його роль і місія;

чому варто пройти стажування в органах державної влади та як це зробити;

як знайти вакансії на посади державної служби та чому слід йти на конкурс;

чому державна служба – найкраще місце для старту вашої професійної кар’єри;

ознайомлення з правилами вступу на спеціальність «Публічне управління та адміністрування» (державна служба та електронне урядування)

Початок о 12 год.00 хв. в ауд 321 Головного навчально-лабораторного корпусу ДВНЗ «УжНУ» (вул. Університетська 14а)

Запрошуються усі зацікавлені.

Контактні особи: Трофименко Микола Олександрович, заступник начальника Міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби у Львівській та Закарпатській областях, тел. (0312) 613234. Гиря Володимир Іванович, кандидат істор.наук, доцент кафедри політології і державного управління, заступник декана факультету суспільних наук ДВНЗ «УжНУ». тел. 0505089926