Новини

30.11.2020
449

Делегація Хорватського університету «Північ» відвідала економічний факультет УжНУ

Делегація Хорватського університету «Північ» відвідала економічний факультет УжНУ

Незважаючи на пандемію Covid-19, ми продовжуємо розвивати міжнародну співпрацю та обмінюватись досвідом з нашими іноземними колегами. Нещодавно, в рамках програми мобільності Erasmus +, нас відвідали наші друзі з Хорватського університету «Північ», м. Вараждін - проф. Олексій Анішкін та декан факультету проф. Божо Солдо.

Колеги провели низку зустрічей де обмінялись досвідом роботи в умовах пандемії з деканом економічного факультету Віталієм Сержановим, за ініціативи якого з нашої сторони і розвивається співпраця з університетом «Північ» та доц. Володимиром Андришиним. Також обговорили із начальником відділу міжнародних зв’язків УжНУ доц. Оксаною Свєженцевою та координатором програми Erasmus+ Тетяною Голомбовською подальші кроки співпраці в умовах пандемії, спричиненої COVID19 та зустрілись з проректором УжНУ проф. Ігорем Петровичем Студеняком.

Сподіваємося отриманий досвід буде корисний для всіх нас і наша співпраця буде і надалі розвиватись.

Категорії: