Новини

24.09.2013
1692

Чеська освітня делегація успішно завершила свою практику в УжНУ

Чеська освітня делегація успішно завершила свою практику в УжНУ

10 студентів-туризмознавців та 2 викладачів з головного вузу Височіни (Чехія) завершили своє тижневе перебування в Ужгородському національному університеті

Представники Вищої політехнічної школи чеського міста у рамках співпраці вишів обох країн приїхали в Ужгород на тиждень. Майбутні туризмознавці зустрілися з деканом факультету туризму та міжнародних комунікацій професором Н.Габчак, обмінялися досвідом із колегами найстаршого вишу Закарпаття, відвідали чеський центр в Колочаві, місто Мукачево, Воловець, Сваляву, здійснили спеціалізовау історичну екскурсію з проректром Ф.Шандором чеським архітектурним центром Ужгорода.

Майбутня чеська інтелігенція вражена від міста над Ужем. Чеські студенти повідомили: «Ми вперше приїхали в Ужгород, і нам тут дуже подобається! Ходимо на різноманітні екскурсії, пізнаємо місто. Поки що не навчаємося, а відпочиваємо. Ще не поїхали додому, але вже знову хочеться сюди повернутися!»

Нагадаємо, що співпраця між вишами започаткована у рамках договору між краєм Височіна та Закарпатською областю. Фахівці Високої політехнічної школи міста Їглава готові приймати наших студентів спеціальності «Туризм» з метою проходження практики і на майбутнє.