23.07.2019

До уваги вступників - аудиторні розклади, результати вступних випробувань

Аудиторні розклади вступних випробувань публікуються за день до проведення вступних випробувань за посиланням:

Аудиторні розклади

Вони формуються на основі розкладів проведення вступних випробувань на липень-серпень 2019 року:

- розклад для вступників до Природничо-гуманітарного коледжу (на основі базової або повної загальної середньої освіти чи ОКР кваліфікованого робітника);

- розклад для вступників до університету для здобуття ступеня бакалавра (магістра медичного або фармацевтичного спрямування) на основі повної загальної середньої освіти;

- розклад для вступників до університету для здобуття ступеня бакалавра (магістра медичного або фармацевтичного спрямування) на основі здобутого ОКР молодший спеціаліст;

- розклад для вступників до магістратури на основі здобутого ступеня вищої освіти (ОКР спеціаліста).

Вступні випробування та консультації проводяться у корпусах ДВНЗ "УжНУ" за адресою: м. Ужгород, вул. Університетська, 14. Початок реєстрації вступників на вступне випробування о 9:00 (о 12:00 - для випробувань, які розпочинаються о 12:30).

Консультації проводяться у день, що передує вступному випробуванню, о 16:30 (у неділю о 15:00).

Із результатами вступних випробувань можна ознайомитися за посиланням:

Результати вступних випробувань