18.12.2015

Інженерно-технічний факультет запрошує на навчання

У 2016 році інженерно-технічний факультет буде проводити прийом вступників на такі спеціальності підготовки бакалаврів (згідно нового переліку спеціальностей):

- Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології;

- Будівництво та цивільна інженерія (спеціалізація - Міське будівництво та господарство);

- Електроніка (спеціалізація - Електронні системи);

- Комп’ютерна інженерія (спеціалізація - Комп’ютерні системи і мережі);

- Прикладна механіка (спеціалізація - Технології машинобудування);

Для вступу необхідні сертифікати ЗНО з таких предметів:

1) Українська мова та література (не менше 100 балів, ваговий коефіцієнт - 0.25)

2) Математика (не менше 100 балів, ваговий коефіцієнт - 0.40)

3) Фізика або Хімія, або Іноземна мова (англійська, німецька, французька, іспанська), або Географія (не менше 100 балів, ваговий коефіцієнт - 0.25)

У конкурсному відборі враховуватиметься середній бал атестата, а також бали за особливі успіхи або за успішне закінчення підготовчих курсів при університеті.

Випускники коледжів можуть продовжити навчання за здобутою спеціальністю або за іншою, склавши фахові вступні випробування.

Детальніше - у розділі Абітурієнту.