І ЗНОВУ НА ФАКУЛЬТЕТІ ЗДОРОВ’Я ТА ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ БУДУТЬ ВИКЛАДАТИ ЗАПРОШЕНІ ІНОЗЕМНІ ЛЕКТОРИ

На запрошення факультету з 26 по 30 листопада цикл лекцій та практичних занять для студентів спеціальності 227 «Фізична терапія. Ерготерапія» будуть викладати запрошені лектори з Литовського університету наук про здоров’я, практикуючі ерготерапевти  MingailaSigitasта EvelinaLamsodiene. Даний цикл навчання реалізується згідно угоди про співпрацю між Ужгородським національним університетом та Литовським університетом наук про здоров’я (м.Каунас) по програмі Еразмус+ за особистого сприяння  проректора Литовського університету наук про здоров’я проф. Кістутіса Петріконіса.

Протягом 5 днів запрошені лектори будуть проводити комплексні заняття (лекція та практичне заняття) по наступним темам підготовки ерготерапевтів:

1. 1.  Концепція ерготерапії: моделі практики, основи застосування.
    2. Планування в ерготерапії.
    3. Канадський модель діяльності людини, практичне застосування.
    4. Основи ерготерапії після інсульту головного мозку.
    5. Основи ерготерапії після пошкодження спинного мозку.

Це перший візит наших литовських колег, але наразі ведуться перемовини про розширення обсягів співпраці та впровадження програм стажування і практичної підготовки як викладачів, так і студентів факультету.