30.08.2019

УжНУ співпрацює 116 партнерськими іноземними інституціями із 24 країн світу

Ужгородський національний університет активно розширює мережу своїх міжнародних контактів – наголосив ректор Володимир Смоланка під час урочистого розширеного засідання Вченої ради. Зокрема, УжНУ співпрацює 116 партнерськими іноземними інституціями із 24 країн світу.  В минулому навчальному році  Укладено 14+ нових білатеральних міжнародних угод,  Здійснено 724 закордонних відряджень, з них 217 студентських. Також реалізовано 7 міжнародних освітніх програм подвійних дипломів, реалізовано 17 європейських проектів мобільності, прийнято 240  іноземних гостей. До міжнародних фондів у минулому навчальному році було  подано 14 грантових заявок.

УжНУ входить до   авторитетних  міжнародних  асоціацій, серед них -  Велика хартія університетів, Європейська Асоціація Університетів, Конференція ректорів Дунайського регіону, та світових академічних рейтингів: Times Higher Education World University Rankings, QS World University Rankings by Region, U-Multirank, UI GreenMetric World University Rankings, Webometrics Ranking of World’s Universities.