Щорічна студентська наукова конференція на тему «Регіональні виміри еколого-економічного і соціального розвитку».

Сьогодні відбулася щорічна студентська наукова конференція на тему «Регіональні виміри еколого-економічного і соціального розвитку».

Студенти 1 курсу вперше взяли участь у такому заході, але не дивлячись на це, зуміли гідно представити свої роботи.

З найкращими привітаннями та побажаннями, виступили: декан економічного факультету - Сержанов Віталій Вікторович, начальник управління молоді та спорту Закарпатської ОДА - Ерфан Віталій Йосипович.

Модератори конференції, наукові керівники студентських досліджень: професор кафедри економіки і підприємництва - Газуда Леся Михайлівна та доцент кафедри економіки і підприємництва - Мошак Ольга Вікторівна, подякували всім учасникам конференції за участь та жваву дискусію.

Пишаємось, що такі розумні та активні студенти, обрали саме наш факультет!