Кафедра військової підготовки

 

Викладацький склад кафедри військової підготовки УжНУ

 

Олійник Василь Васильович

Завідувач кафедри військової підготовки. В 1983 році закінчив Донецьке вище військово-політичне училище. З 1978 по 2014 рік проходив військову службу в лавах Збройних сил України та Держприкордонслужби України на керівних офіцерських посадах. Військову службу закінчив у військовому званні полковник. Нагороджений відомчими нагородами. Кандидат психологічних наук. Має більше 25 наукових робіт. З 2015 року очолює кафедру військової підготовки ДВНЗ УжНУ. 

 

 

 

Єськін Ігор В’ячеславович

Заступник завідувача – старший викладач. Освіта вища. В 1995 році закінчив Інститут прикордонних військ України, в 2002 року закінчив Національну академію Держприкордонслужби України. З 1991 по 2011 рік проходив військову службу в лавах Державної прикордонної служби України на керівних офіцерських посадах. Нагороджений відомчими нагородами. Військову службу закінчив у військовому званні полковник. З 2016 року викладає на кафедрі наступні дисципліни: Тактична підготовка.

 

 

 

Слюсаренко  Олександр  Борисович

Старший викладач кафедри військової підготовки. З 1983 по 2015 рік проходив військову службу в лавах Збройних  сил України. Освіта вища. В 1987 році Одеське  вище артилерійське командне училище, в 2004 році Національну Академію Оборони України. Військову службу закінчив у військовому званні полковник. Нагороджений відомчими нагородами. З 2016 року викладає на кафедрі наступні дисципліни: Стрільба та управління вогнем артилерії, Експлуатація артилерійського озброєння, Артилерійське озброєння,  Тактика дій артилерійських підрозділів.

 

 

Матвійчук Андрій Володимирович

Старший викладач кафедри військової підготовки. З 1991 по 2018 рік проходив військову службу в лавах Збройних Сил України на керівних офіцерських посадах. Освіта вища. У 1996 році з відзнакою закінчив Харківське Гвардійське Вище Танкове Командне Училище. В 2004 році закінчив Військову дипломатичну академію. Військову службу закінчив у військовому званні полковник. Учасник бойових дій на сході України. Нагороджений державними та відомчими нагородами.  З 2017 року викладає на кафедрі військової підготовки наступні навчальні дисципліни: Стрілецька зброя та вогнева підготовка, Стрілецька спеціальна зброя та вогнева підготовка, Тактика дій органів розвідки, Технічні засоби розвідкиБаргман Євген Олександрович

Старший викладач кафедри військової підготовки. З 1991 по 2017 рік проходив військову службу в лавах Держприкордонслужби України на керівних офіцерських посадах. Освіта вища. У 1995 році закінчив Інститут прикордонних військ України. В 2005 році закінчив Закарпатський державний університет. Військову службу закінчив у військовому званні полковник. Учасник бойових дій на сході України. Нагороджений державними та відомчими нагородами.  З 2017 року викладає на кафедрі наступні навчальні дисципліни: Озброєння бойових машин, Озброєння бойових та розвідувальних машин, Курс з тактичної медицини, Загальна тактика. 

 

 

Паустовський Станіслав Іванович

Старший викладач кафедри військової підготовки. Освіта вища. В 1996 році закінчив Одеський інститут Сухопутних військ. З 1992 по 2015 рік проходив військову службу в лавах Збройних Сил України на керівних офіцерських посадах. Нагороджений відомчими нагородами. Військову службу закінчив у військовому званні підполковник. З жовтня  2020 року на кафедрі військової підготовки. 

 

 

 

Марчук Софія Миколаївна 

Викладач кафедри військової підготовки. Освіта вища. У 2017 році закінчила Ужгородський національний університет за спеціальністю «Практична психологія». У 2018 році отримала диплом магістра «Психології». У 2019 році закінчила кафедру військової підготовки Ужгородського національного університету за військово-обліковою спеціальністю «Психологія». Молодший лейтенант запасу. З жовтня 2020 року викладає на кафедрі військової підготовки наступні дисципліни: Методика роботи з особовим складом, Теоретичні та методичні основи роботи військового психолога.

 

 

Марко Петро Михайлович

Завідувач навчальної лабораторії психології кафедри військової підготовки. 

З 1986 по 2019  рік проходив службу в Збройних Силах на керівних посадах офіцерського складу. Освіта вища. У 1991 році з відзнакою закінчив Новосибірське вище військово-політичне загальновійськове училище. В 1999 році з відзнакою закінчив Київський військовий гуманітарний інститут. Військову службу закінчив у військовому званні полковник. В 2004 році приймав участь в бойових діях в складі українського військового контингенту в республіці Ірак, учасник бойових дій  на сході України. Нагороджений державними та відомчими нагородами. З квітня 2019 році працює на кафедрі військової підготовки УжНУ Викладає наступні дисципліни: Основи всебічного забезпечення бою, Воєнна історія України.

 

Чудінов Володимир Олександрович 

Завідувач лабораторії загальної тактики, старший викладач кафедри військової підготовки. З 1982 по 2004 рік проходив військову службу в ЗСУ на різних офіцерських посадах. Освіта вища. У 1986 році закінчив Алма-Атінське вище загальновійськове командне училище. Нагороджений відомчими нагородами. Військову службу закінчив у військовому званні майор. З 2017 року викладає на кафедрі наступні дисципліни: Загальна тактика,  РХБ захист, Будова та експлуатація бойових і розвідувальних машин.

 

 

Кращенко Володимир Григорович

Завідувач лабораторією артилерії та управління вогнем. Освіта вища. В 1979 році закінчив Полтавське вище зенітно-ракетне командне училище. З 1974року по1995 рік проходив військову службу на різних офіцерських посадах в лавах Збройних сил України. Нагороджений відомчими нагородами. Військову службу закінчив у військовому званні майор. На кафедрі військової підготовки з 2015 року. 

 

 

 

Шип Ярослав Васильович

Старший викладач кафедри військової підготовки.З 1988 по 2013 рік проходив військову службу в лавах Служби безпеки України.Освіта вища.В 1982 році закінчив факультет германо-романської філології, а в 2008 році юридичний факультет Ужгородського національного університету. Військову службу закінчив у військовому званні полковник. Нагороджений відомчими нагородами. З 2015 року викладає на кафедрі наступні дисципліни: Запобігання корупції та виховання доброчесності військовослужбовців, Основи політичних та правових знань.

 

 

Лєбєдєв Ігор Іванович

 Начальник відділення обліку, експлуатації, збереження, обслуговування і ремонту озброєння та військової техніки. Освіта вища. В 1994 році закінчив факультет прапорщиків Національної академії Держприкордонслужби України. В 2006 році закінчив юридичний факультет Ужгородського національного  університету за спеціальністю  правознавство. З 1991 по 2010 рік проходив службу в лавах Держприкордонслужби України на посаді контролера КПП та військових комендатур. Нагороджений відомчими нагородами. З 2016 року працює на кафедрі на вищезазначеній посаді.

 

 

 

Нагнибіда Микола Миколайович

Завідувач  лабораторії наземної артилерії та управління вогнем кафедри військової підготовки. 

З 1999 по 2019  рік проходив службу в Збройних Силах на керівних посадах офіцерського складу. Освіта вища. У 1999 році закінчив військово-інженерний інститут при ПДАТА . Військову службу закінчив у військовому званні капітан. Учасник бойових дій  на сході України. Нагороджений державними та відомчими нагородами. З жовтня 2022 року працює на кафедрі військової підготовки УжНУ Викладає наступні дисципліни: Основи всебічного забезпечення бою.

 

 

 Года Олександр Миколайович

Старший викладач кафедри військової підготовки. З 1981 по 2018 рік проходив військову службу в лавах Збройних Сил України на керівних офіцерських посадах. Освіта вища. У 1985 році закінчив Ульянівське Гвардійське Вище Танкове Командне Училище. В 1998 році закінчив Національну академію оборони України з відзнакою. Військову службу закінчив у військовому званні полковник. Учасник бойових дій на сході України. Нагороджений державними та відомчими нагородами.  З 2022 року викладає на кафедрі військової підготовки наступні навчальні дисципліни: Стрілецька зброя та вогнева підготовка, Стрілецька спеціальна зброя та вогнева підготовка, Тактика дій органів розвідки, Технічні засоби розвідки.

 

Бойко Олена Іванівна

Викладач кафедри військової підготовки. Освіта вища. У 2019 році закінчила Ужгородський національний університет .У 2019 році закінчила кафедру військової підготовки Ужгородського національного університету за військово-обліковою спеціальністю «Психологія». Молодший лейтенант запасу. З жовтня 2022 року викладає на кафедрі військової підготовки наступні дисципліни: Основи військової психології, Методика роботи з особовим складом

 

Відповідальний за інформацію: Олійник Василь Васильович
Дата оновлення сторінки: 14.11.2022