Відділ планування, організації та контролю освітнього процесу

Відділ планування, організації та контролю освітнього процесу є структурним підрозділом ДВНЗ «Ужгородський національний університет» у складі навчальної частини, який здійснює функції з планування, організації, управління та контролю освітнього процесу відповідно до затверджених освітніх програм, навчальних планів спеціальностей та інших навчально-методичних матеріалів.

Основні функції та завдання відділу

• Підготовка проєктів нормативних документів з питань планування й організації освітнього процесу.
  • Обґрунтування і внесення пропозицій з питань затвердження педагогічного навантаження та штатної чисельності науково-педагогічних працівників кафедр.
  • Підготовка вихідних даних для розрахунків штатної чисельності науково-педагогічних працівників кафедр.
  • Контроль за розподілом та виконанням навчальної роботи кафедр та педагогічного навантаження науково-педагогічних працівників.
  • Складання графіків навчального процесу та контроль за їх виконанням.
  • Внесення пропозицій щодо раціонального використання аудиторного фонду, диспетчеризація навчальних занять в університеті.
  • Контроль за дотримання кафедрами ліцензійних умов провадження освітньої діяльності у сфері вищої освіти.
  • Керівництво організацією всіх видів практик здобувачів вищої освіти. Сприяння кафедрам і деканатам у забезпеченні здобувачів освіти базами практики та укладанні відповідних договорів.
  • Систематичний контроль за ходом освітнього процесу та оперативне інформування про виявлені порушення. Перевірка проведення занять, заліків та екзаменів.
  • Проведення перевірок навчальної роботи кафедр, здійснення постійного контролю за виконанням навчальних планів та робочих навчальних програм
  • Впровадження в навчальних підрозділах університету уніфікованих форм документів з підготовки здобувачів вищої освіти.
  • Вивчення й аналіз нормативних документів Міністерства освіти і науки України щодо змісту та методів навчання, планування й організації освітнього процесу.

Відповідальний за інформацію: Анатолій Штимак
Дата оновлення сторінки: 22.09.2022