Конференції та семінари

24
лютого
2195

Міжнародна науково-практична конференція
"Пермакультура та екологічно-безпечне землеробство"

 
ДЕРЖАВНИЙ ВИЩИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «УЖГОРОДСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ»
БІОЛОГІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ
Кафедра плодоовочівництва і виноградарства
Міжнародна науково-практична конференція
“Пермакультура та екологічно-безпечне землеробство”
Лютий, 24-25, 2018 р.
Ужгород, Україна

 

Міжнародна науково-практична конференція “Пермакультура та екологічно-безпечне землеробство” відбуватиметься в Ужгороді 24-25 лютого 2018 року в Ужгородському національному університеті.

Термін подання тез для публікації і реєстрації на Міжнародну науково-практичну конференцію "Пермакультура та екологічно безпечне землеробство" рішенням оргкомітету продовжено до 5 лютого.

 

Ми маємо за честь запросити Вас до участі у роботі конференції. Це міжнародне зібрання вчених та практиків, яке буде присвячене теоретичним і практичним аспектам проблем пермакультури і екологічно безпечного землеробства. Одним із важливих атрибутів конференції є можливість обговорити наукові здобутки, нові ідеї, зустріти давніх друзів і налагодити нові контакти з колегами із різних країн.

Пермакультура є принципом створення людських поселень та сільськогосподарських систем, що базуються на знанні екології та законів природи. Пермакультура — це перш за все система організації. Її мета — використовувати організуючу силу людського розуму для заміни мускульної сили або енергії природного пального. Метод пермакультури був розроблений в сімдесятих роках минулого сторіччя австралійцями Біллом Моллісоном та Девідом Холмгейном. Вперше був використаний системно австрійським фермером Зеппом Хольцером і з тих пір показав свою ефективність та набув широкої популярності як в помірних, так і в екстремальних умовах та кліматичних зонах та в різних сферах діяльності. Термін "пермакультура" виник як змішування термінів "стала культура" та "стале сільське господарство". Філософія пермакультури базується на трьох ідеях: турбота про Землю, турбота про людину та обмеження споживання.

 

Організатори:

 • Міністерство освіти і науки України;
 • Державний вищий навчальний заклад «Ужгородський національний університет», біологічний факультет, кафедра плодоовочівництва і виноградарства;
 • ГС "Пермакультура в Україні";
 • Permaculture SK;
 • Permaculture (CS);
 • Hungarian Permaculture Association;
 • “Permaculture and alternative Communities” informal group at the eFKa Women's Foundation

 

Наукова програма

Конференція передбачає роботу наступних секцій:

 1. Пермакультура, агроекологія, органічне землеробство, біологічний метод захисту рослин, екобудівництво, енергоефективність у вищих навчальних закладах. Особливості складання навчальних програм та викладання.
 2. Органічне землеробство та пермакультура. Біологічний метод захисту рослин. Біологічні препарати в землеробстві.
 3. Збереження та відтворення родючості ґрунтів, управління водними ресурсами, роль лісової і лучної рослинності у формуванні ґрунту, ґрунтова мікробіологія.
 4. Економічна та соціальна пермакультура (екологія в місті і сільській місцевості, сільське господарство за підтримки спільноти, розвиток регіонів). Пермакультура для дітей.
 5. Екобудівництво, екосанітарія, водопостачання та водовідведення. Енергозбереження та енергоефективні технології.

 Офіційні мови

Українська, англійська

 

Реєстрація

Для участі у конференції просимо пройти реєстрацію за посиланням:

https://goo.gl/forms/OYaWfHuBzblKb1Go1

 

Термін подання тез для публікації і реєстрації на Міжнародну науково-практичну конференцію "Пермакультура та екологічно безпечне землеробство" рішенням оргкомітету продовжено до 5 лютого 2018 року.

Детальніше дізнатися про умови участі можна за посиланням:

Категорії: