Анонси подій

26
лютого
240

Тренінг "Впровадження нових стандартів та технологій хірургічного лікування захворювань центральної нервової системи в транскордонному регіоні"

У суботу, 26 лютого вже вдруге відбувся професійний транскордонний тренінг для нейрохірургів у рамках проєкту «Впровадження нових стандартів та технологій хірургічного лікування захворювань центральної нервової системи в транскордонному регіоні» HUSKROUA/1901/8.2/0074. Представники з Дебреценського університету (Угорщина) і з Ужгородського національного університету виступили з такими доповідями:

Емануель Окоро: Концепції awake-нейрохірургії з допомогою афазіолога при операціях на функціонально важливих зонах головного мозку

Габор Фекете: Різні аспекти глибокої стимуляції мозку при лікуванні екстрапірамідних розладів

Давід Горсай: Подальше дослідження у недоношених дітей з постгеморагічною гідроцефалією

Нандор Орос: Хірургічне лікування краніосиностозів

Доротіа Югаш: Діагностика та хірургічне лікування вад розвитку Кіарі

Даний онлайн захід був організований з метою обміну досвідом між партнерськими організаціями, а також з навчальною метою для залучених студентів. Також лікарі обговорили кілька підхід до оперування та лікування кількох нестандартних випадків у нейрохірургії.

Нагадаємо, що проект має на меті закупівлю нейронавігаційної системи для нейрохірургічних відділень обох партнерів, обмін досвідом і публікацію спільної наукової праці.

Проєкт фінансується Європейським Союзом через Європейський інструмент сусідства, спільну операційну програму Словаччина-Угорщина-Румунія-Україна.

 

Категорії: