Анонси подій

28
вересня
10:00
3226

Додатковий прийом заяв і документів для вступу на навчання за кошти фізичних та /або юридичних осіб. Аудиторний розклад вступних випробувань на 28 вересня

До уваги вступників! Приймальна комісія проводить додатковий прийом заяв і документів для вступу на навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб - детальна інформація за посиланням.

 

Вступні випробування будуть проводитися за наступним розкладом:

28 вересня, 10:00 - додаткове вступне випробування, фахове вступне випробування для вступників на основі ОКР молодший спеціаліст, ОС бакалавр, магістр (ОКР спеціаліст)

28 вересня, 13:00 - вступний іспит з іноземної мови (англійська, німецька, французька) для вступників на основі  ОС магістр (ОКР спеціаліст)

30 вересня, 10:00 - творчі конкурси для вступників на основі ПЗСО (спеціальності 017 та 262)

 

Аудиторний розклад на 28 вересня 

 

Також приймальна комісія наголошує, що всі вступники, які подавали заяви і документи протягом першого етапу вступної кампанії і були допущені до конкурсного відбору або рекомендовані до зарахування за кошти фізичних або юридичних осіб, можуть виконати вимоги для зарахування і бути зарахованими до складу студентів ДВНЗ "УжНУ" до 30 вересня 2021 року. Вступники, які не з’явилися на вступні випробування, повинні подати нову заяву для участі в конкурсному відборі.

Приймальна комісія

Категорії: