10.10.2020

Зустріч представників ТОВ «Ядзакі Україна» з студентами інженерно-технічного та фізичного факультетів УжНУ

10 жовтня 2020 року в Центрі спільних досліджень ДВНЗ «УжНУ» була проведена зустріч представників ТОВ «Ядзакі Україна», а саме: п. Наталії Баклагіної, начальника департаменту по роботі з персоналом, Ольги Андрусів, начальника відділу набору, навчання та розвитку персоналу з студентами інженерно-технічного та фізичного факультетів університету.

Проведенню заходу передувала підготовка, у якій були задіяні: проректор з наукової роботи   Студеняк І.П., завідувач кафедри електронних систем ІТФ  Заяць Т. М. завідувач кафедри приладобудування Іваницький В.П., завідувач кафедри прикладної фізики Небола І.І., директор «Центру  колективного користування науковим обладнанням «Лабораторія експериментальної та прикладної фізики»» Сусліков Л. М., викладачі та студенти. Представники ТОВ «Ядзакі Україна» розповіли про підприємство, його виробничу та інноваційну діяльність. Жваве обговорення викликали питання подальшої співпраці вузу та підприємства, можливості стажування, проходження практик та подальшого працевлаштування випускників інженерно-технічного та фізичного факультетів УжНУ. У підсумках можна зауважити, що зустріч була корисною як для самої компанії, так і для викладачів та студентів вузу.

Представники підприємства залишилися задоволеними результатами зустрічі та висловили побажання щодо підписання договору про співпрацю з ДНВЗ «УжНУ». Серед пропозицій було побажання свідомого формування зацікавленості студентів щодо вибору майбутнього місця роботи. Позитивним, на думку роботодавців, була добра інформованість студентів щодо  підприємства, доброзичлива атмосфера, активна допомога факультетів вузу в організації  зустрічі.