Новини

22.06.2023
471

Заступник міністра закордонних справ Угорщини Левенте Модьор провів лекцію для студентів УУННІ УжНУ

Заступник міністра закордонних справ Угорщини Левенте Модьор провів лекцію для студентів УУННІ УжНУ

Заступник міністра зовнішньої економіки та закордонних справ Угорщини Левенте Модьор 8 червня 2023 року перебував із офіційним візитом на Закарпатті та, за запрошенням, відвідав й Українсько-угорський навчально-науковий інститут Ужгородського національного університету. 

Під час візиту заступник міністра прочитав лекцію про угорсько-українські відносини, яку студенти прослухати з великим інтересом та поставили багато запитань. Ця лекція була важливою для усіх учасників зустрічі.  

Окрім цього, заступник міністра провів зустріч із директором УУННІ  ̶  Олександром Шпеником. Директор висловив вдячність уряду Угорщини та особисто Левенте Модьору за підтримку, яку вони надають студентам та викладачам УУННІ. 

Левенте Модьор наголосив, що підтримка угорців за кордоном завжди є пріоритетом уряду Угорщини і він особисто робитиме все, щоб і надалі підтримувати наукову та освітню діяльність інституту в ці важкі часи.

У зустрічі взяли участь також голова Угорської дипломатичної академії Оршоя Почої-Томашіч, генеральний консул Угорщини в м. Ужгород Йожеф Бачкаі та голова Закарпатської обласної ради Володимир Чубірко.  

За інформацією УУННІ

 

Категорії: