Новини

20.06.2021
3774

Вітання ректора до Дня медичного працівника

Вітання ректора до Дня медичного працівника

20 червня в Україні відзначають День медичного працівника. В Ужгородському національному університеті працює багато талановитих, кращих в регіоні лікарів, навчаються здібні студенти на медичних спеціальностях на декількох факультетах. Лікарі, зокрема  й працівники УжНУ - з перших днів епідемії COVID-19 - на передній лінії боротьби із небезпечною недугою. 

Тому в день медика хочу всіх вас, колеги, щиро привітати! Бажаю не лише дбати про здоров'я оточуючих, а й берегти своє. Нехай довге життя обдарує щасливими моментами та приємними спогадами, розумінням і вдячністю людей. Бажаю вам успіхів у вашій справі, мотивації та натхнення, оптимізму та гарного настрою!

Зі святом!

 

Ректор УжНУ, доктор медичних наук

Володимир Смоланка

 

 
Категорії: