29.08.2020

Випускницю нашого факультету спіткало лихо, допомога буде доречною

Шановні друзі, колеги та читачі!

Усі бачили в новинах, що 3 дні тому п'яний майор наїхав на території віськової частини на трьох дівчат, які мали намір стати військовими медиками. Їх госпіталізували у тяжкому стані з переломами кінцівок. Двом з них довелося ампутувати ногу. Однією з них є випускниця нашого медичного факультету Тетяна Ніколаєва, яка цього літа успішно склала КРОК-2 та усі іспити, і отримала диплом УжНУ, планувала стати військовим терапевтом. Дівчина - взірець мужності, не впала духом, але для втілення її мрій потрібна наша допомога. Якісна реабілітація та протезування вимагають великих затрат як енергії (якої у неї точно вистачить) так і коштів. Просимо однокурсників, викладачів та усіх небайдужих підтримати Тетяну добрим словом та, при можливості, фінансово.
Рахунок Сергія Ніколаєва, батька Тетяни наступний  ❗ 4149439046114439 ❗