Новини

31.10.2019
240

Вийшов друком черговий номер газети «Погляд» № 10 (227)

Вийшов друком черговий номер газети «Погляд» № 10 (227)

А ви знаєте формулу успіху альма-матер?! У новому числі «Погляду» – № 10 (227) – дізнайтеся, скільки потрібно додати у зв’язку  з цим досвіду зрілості та енергії молодості (стор. 1). Читайте і про «Педагога за покликанням: Удячне слово про Марію Мартин із нагоди її 95-ліття» (стор. 2).  Післяслово до свята: роздуми про День педагога – на стор. 3. А на стор. 4 – про наукові форуми в УжНУ.

Чи відомо вам, що факультет післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки нашого ЗВО невдовзі зустріне своє 20-ліття?! Із якими здобутками – дізнавайтеся зі стор. 5. 

Ювілеїв цього місяця було чимало. Зокрема, святкували 25-річчя словацьке та 5-ліття чеське відділення філологічного факультету УжНУ (с. 6). Читайте на стор. 7 історію успіху випускника альма-матер – Петра Ренжина. «Не все так страшно, як здається!», або як подолати її – осінню депресію – на стор. 8.

Повний випуск «Погляду» переглядайте на офіційному сайті Ужгородського національного університету, а також завантажуйте електронну версію видання за покликанням: http://www.uzhnu.edu.ua/uk/cat/university-poglyad/issues. А з кращими публікаціями номера ознайомлюйтеся на сторінці «Погляду» у соціальній мережі Facebook за покликанням: https://www.facebook.com/uzhnu.poglyad 
Редакція «Погляду».

 

Категорії: