Новини

05.11.2019
1350

Громадяни України навчаючись на кафедрі військової підготовки отримують відстрочку від призову на строкову військову службу.

Громадяни України навчаючись на кафедрі військової підготовки отримують відстрочку від призову на строкову військову службу.

20 жовтня 2019 року  набрав чинності підписаний Президентом України 3 жовтня 2019 року Закон України  № 161-IX Про внесення змін до Закону України "Про військовий обов’язок і військову службу" щодо удосконалення деяких питань проходження громадянами військової служби .

Зокрема  стаття 17 Закону доповнена наступним змістом: "Відстрочка від призову на строкову військову службу також надається громадянам України, які проходять військову підготовку за програмою підготовки офіцерів запасу при вищих військових навчальних закладах та військових навчальних підрозділах закладів вищої освіти. Така відстрочка надається на весь період проведення військової підготовки та на строк, що триває від завершення такої підготовки до присвоєння громадянину України первинного військового звання офіцерського складу, але не довше ніж до кінця поточного року після завершення підготовки".

Зазначені зміни до Закону значно розширюють можливості громадян України, які навчаючись у вищих навчальних закладах отримали ступень «бакалавра» або заочно закінчили вищі навчальні заклади вступивши до кафедри військової підготовки ДВНЗ УжНУ також отримують відстрочку від призову на строкову військову службу на весь період навчання на кафедрі.

Категорії: