Новини

01.03.2019
980

Відбулася 73-я підсумкова наукова конференція професорсько-викладацького складу УжНУ

Відбулася 73-я підсумкова наукова конференція професорсько-викладацького складу УжНУ

Тривала вона чотири дні упродовж 25–28 лютого. ЇЇ програмою було  передбачено 983 доповіді науковців усіх факультів УжНУ, як на пленарних, так і секційних засіданнях.

Найбільше секцій – 7, працювало на юридичному факультеті. Це секції з міжнародного, конституційного, господарського, цивільного, кримінального, адміністративного, фінансового та інформаційного права, а також теорії та історії держави і права. На них було заслухано 93 наукові доповіді.

65 доповідей підготували на підсумкову конференцію викладачі та аспіранти фізичного факультету. Зокрема, 27 лютого ц.р. на стендовій секції було заслухано і обговорено близько 60 наукових повідомлень. 

Викладачі факультету історії та міжнародних відносин працювали в семи секціях: «Археологія, етнологія та культурологія», «Античність, Середньовіччя та історія України домодерноі доби», «Модерна історія України та зарубіжних країн», «Міжнародні студії та суспільні комунікації», «Сучасні виклики у розвитку менеджменту та маркетингу», «Формування конкурентних позицій бізнесу в умовах глобалізаційного поглинання» та «Полікультурна освіта та переклад». Під час роботи секцій було заслухано та обговорено більше 60 доповідей науковців з актуальних питань історії, міжнародних відносин, менеджменту, маркетингу та бізнесу. 

42 наукові доповіді заслухали й обговорили на трьох секціях науково-педагогічні працівники факультету післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки. Матеріали підсумкової конференції вийдуть окремою публікацією до кінця березня ц.р., збірник тез і доповідей рекомендовано до друку Редакційно-видавничою радою Ужгородського національного університету.

Пленарні і секційні засідання 73-ї підсумкової наукової конференції професорсько-викладацького складу пройшли на всіх факультетах університету.

 

Інформаційно видавничий центр

Категорії: