Новини

24.02.2023
41

Студенти юрфаку УжНУ у складі команди "УжНУ-1" стали чемпіонами Закарпаття з волейболу

Студенти юрфаку УжНУ у складі команди "УжНУ-1" стали чемпіонами Закарпаття з волейболу

18–19 лютого, в ужгородському СК «Юність» відбулися вирішальні матчі чемпіонату Закарпаття з волейболу серед чоловічих команд сезону 2022/23. Фінальна зустріч двох ужгородських команд – «УжНУ-1» та ЗОДЮСШ-1 – стала справжньою окрасою чемпіонату. Обидва колективи перебували у своїх кращих кондиціях і були готові боротися за титул від першого й до останнього розіграшу м’яча. Поступаючись у рахунку 11:13, представники університету виявили вольовий характер і переломили хід зустрічі на свою користь. У напруженій та безкомпромісній боротьбі «УжНУ-1» святкував перемогу з рахунком 17:15.
 
До складу збірної команди «УжНУ-1» ввійшли студенти юридичного факультету ДВНЗ «УжНУ»:
1. Скляров Богдан – студент 1-го курсу спец. 081 «Право».
 
2. Нечаєв Іван – студент 2-го курсу спец. 262 «Правоохоронна діяльність».
Також в команді брав участь випускник юридичного факультету Богдан Павлій. Хлопці вже не один рік у професійному спорті, і вміло поєднують щоденні тренування з навчанням. Тож, бажаємо не втрачати ентузіазму та не зупинятись на досягнутому! 
 
Ми щиро вітаємо команду «УжНУ-1» з чудовим результатом і бажаємо нових перемог! Віримо, що наші студенти й випускники здобудуть ще багато престижних медалей, та пишаємось їхньою наполегливістю і працею над собою.
Категорії: