Новини

19.06.2021
543

В Ужгороді запрацювали Центри вакцинації.

В Ужгороді запрацювали Центри вакцинації.

 
 
19 червня з 9.00 в Ужгороді розпочав роботу Центр вакцинації населення від COVID-19. Зробити щеплення від коронавірусу зможуть і ті, хто попередньо записався через портал «Дія», і ті , хто це ще не встиг зробити.
 
Центр вакцинації працюватиме по суботам та неділям із 9:00 до 17:00 у "ПАДІЮНі" (Студентська набережна, 8 ). Щеплення буде відбуватися вакциною CoronaVac/Sinovac Biotech.

У організації та проведенні імунізації безпосередньо задіяні працівники факультету післядипломної освіти УжНУ.

Якщо ви ще не вакциновані, поспішіть отримати свою дозу захисту!

Щоб  дізнаватися про новини першими, слідкуйте за нашим сайтом та підписуйтеся на нас у соціальних мережах.
Facebook  Instagram
Категорії: