В УжНУ відзначили День миру

Згідно рішення ООН,  21 вересня у цілому світі святкують  День  миру. Ужгородський національний університет активно долучився до відзначення свята, факультети провели тематичні події, лекції та круглі столи  для студентів. Особливо актуальним  День миру є сьогодні, коли в Україні триває війна з російським агресором.

В рамках заходів, присвячених до Дня миру, на факультеті історії та міжнародних відносин відбулася лекція з мультимедійною презентацією для студентів-першокурсників. Організаторами стали кафедра міжнародних студій та суспільних комунікацій та Центр сталого розвитку.

Кандидат політичних наук, доцент Ганна Мелеганич ознайомила студентів з історією свята та  традиціями, які з ним пов’язані. «Мета заходу -  розповісти студентам про цей важливий  день.  Заняття в нас інтерактивне, я хочу щоб студенти дійсно зрозуміли і зацікавилися цією важливою темою».

В рамках зустрічі студенти переглянули документальну стрічку «День після миру», та провели його жваве обговорення.

.