10.04.2019

В УжНУ» проведено ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із спеціальності «Соціальна робота»

На конкурс було подано 75 наукових робіт від 84 студентів із 45 вітчизняних закладів вищої освіти: Запорізького національного університету,  Національного університету «Львівська Політехніка», Мелітопольського державного педагогічного університету, Сумського державного університету, Тернопільського національного економічного університету, Уманського державного педагогічного університету ім. П. Тичини, Харківського національного економічного університету ім. С. Кузнеця, Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара, Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка та ін.

Рецензування наукових робіт здійснювалося конкурсною комісією на чолі з проректором з наукової роботи УжНУ професором Ігорем Студеняком упродовж лютого-березня 2019 року. За результатами рецензування на підсумкову науково-практичну конференцію було запрошено 20 студентів з 16 університетів різних регіонів України, 18 з яких прийняли участь у її роботі, а студентка Приазовського державного технічного університету (м. Маріуполь) представляла свою роботу через Інтернет за допомогою скайп-зв’язку.

Оцінювання наукових робіт членами конкурсної комісії здійснювалося за певними критеріями (рівень розуміння проблематики, вміння презентувати наукову роботу, відповіді на додаткові запитання тощо), а також враховувалася рейтингова оцінка, яка була виставлена рецензентами. На основі цього було визначено переможців ІІ туру Всеукраїнського конкурсу наукових робіт із соціальної роботи, які були нагороджені дипломами І, ІІ і ІІІ ступенів.

Дипломами І ступеня нагороджено Віктора Золотаренка (Дніпровський національний університет ім. О. Гончара), Катерину Непочтову (Сумський державний педагогічний університет ім. А. Макаренка), Марію Сех (Харківський національний педагогічний університет ім. Г. Сковороди), Лілію Штангрет (Черкаський національний університет ім. Б. Хмельницького).

Дипломами ІІ ступеня нагороджено Анастасію Беднарську (Національний університет «Львівська політехніка»), Наталію Гречин (Тернопільський національний економічний університет), Аліну Кириченко (Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет ім. Г. Сковороди), Ірину Музику (Тернопільський національний економічний університет), Вероніку Чисельську (Тернопільський національний педагогічний університет ім. В. Гнатюка), Анну Штефан (Запорізький національний університет).

Дипломами ІІІ ступеня нагороджено Ірину Агризкову (Вінницький державний педагогічний університет ім. М. Коцюбинського), Валерію Бесагу (Глухівський національний педагогічний університет ім. О. Довженка), Аліну Калюженко (Уманський державний педагогічний університет ім. П. Тичини), Олександру Кулій (Вінницький державний педагогічний університет ім. М. Коцюбинського), Захара Савостейко (Дрогобицький державний педагогічний університет ім. І. Франка), Поліну Свистак (Мелітопольський державний педагогічний університет ім. Б. Хмельницького), Анну Форманюк (Приазовський державний технічний університет), Ірину Шкриль (Сумський державний університет).

Щиро вітаємо переможців конкурсу та їхніх наукових керівників і бажаємо їм нових наукових звершень!