В УжНУ протягом тижня святкують День студента (Відео)

17 листопада – Міжнародний день студента. В Ужгородському національному університеті його святкують протягом тижня.

Ігор КОРОЛЬ, проректор з науково-педагогічної роботи УжНУ

Якщо студентів вистачає на один день, то вони святкують один день. Але наші студенти є дуже активними і це нам дуже приємно. Причому, їхня активність проявляється не лише в святкуваннях, а вона проявляється і в науковій роботі. У нас є багато студентів, які перемогли на всеукраїнських олімпіадах предметних, є багато студентів, які займаються спортом і перемогли на міжнародних змаганнях і отримали перші, другі, треті місця.

Спільними силами організували низку заходів. Розпочали спортивно – зі змагань за Кубок студентської ради з міні-футболу. Перемогу здобула команда факультету здоров’я та фізичного виховання.

Ростислав ГОЛОВЧАНСЬКИЙ, голова первинної профспілкової організації УжНУ

У вівторок – це була інтелектуальна гра брейн-ринг. Сьогодні і завтра – це «Студентська осінь». Це традиційні заходи, які відбуваються до Дня студента.

Відзначили грамотами найкращих студентів вишу.

Юрій Машіка – один із них. Хлопець бере активну участь у житті університету, є головою Асоціації студентів-медиків в Ужгороді.

Юрій МАШІКА, студент медичного факультету УжНУ

Я більше займаюся громадською діяльністю. Асоціація студентів-медиків займаються більш суспільними питаннями, питань медичної освіти. Вона є активною не у всіх містах України на жаль, але ми працюємо над тим, щоби більше університетів долучалися до нашої Асоціації.

Святкування завершилося уже традиційним для вишу конкурсом талантів – «Студентська осінь-2018», у якій взяли участь майже всі факультети УжНУ.

Uzhinform