04.02.2019

До відома абітурієнтів - прийом заяв та документів розпочинається з 10 липня 2019 року

Юридичний факультет ДВНЗ «Ужгородський національний університет» інформує абітурієнтів, що прийом заяв та документів розпочинається з 10 липня 2019 року на денну та заочну форму навчання для здобуття освітніх ступенів «бакалавр» та "магістр"

З більш детальною інформацією про вступ на юридичний факультет можна ознайомитися у Правилах прийому до ДВНЗ «Ужгородський національний університет» у 2019 році, які розміщені на офіційному веб сайті УжНУ у розділі «Абітурієнту», «Інфо-центр», або звернутися безпосередньо у відбіркову комісію юридичного факультету за адресою: м. Ужгород, вул. Капітульна, 26,та за тел. 050-563-73-00.

Світлина від Юридичний факультет УжНУ.Світлина від Юридичний факультет УжНУ.