16.09.2013

УжНУ виступив співорганізатором Міжнародного конгресу «Біомедицина в щелепнолицевій області»

11-15 вересня 2013 року у словацькому місті Кошице пройшов 2-й Міжнародний конгрес «Біомедицина в щелепнолицевій області». Співорганізатором конгресу виступив Ужгородський національний університет, зокрема стоматологічний факультет, в оргкомітеті його представив проректор УжНУ з науково-педагогічної роботи, доктор медичних наук, професор Ю.Ю.Переста, який також став модератором секції.

Президент конгресу – професор Андрій Єнча – голова клініки стоматології та щелепно-лицевої хірургії в Кошице (Словаччина), який нещодавно відмітив свій 60-річний ювілей та 30-річний ювілей своєї науково-практичної діяльності.

Тематика наукового форуму є досить своєчасною, що відобразилося у кількості доповідей — їх було понад 80 впродовж роботи двох секцій конгресу.Серед них 10 було представлено на розсуд слухачів науковцями Ужгородського національного університету, зокрема,значну зіцікавленість слухачів викликали доповіді професора Костенка Є.Я. та професора Клітинської О.В.