01.08.2018
1940

УжНУ – на 17 місці серед кращих українських університетів за вагомим світовим рейтингом Webometrics

Міжнародний рейтинг Webometrics Ranking of World's Universities опублікував статистику кращих університетів за критерієм присутності в мережі. УжНУ піднявся  у рейтингу на 7 пунктів, та посідає 17 позицію серед більш ніж 300 українських вишів.

За останні роки Ужгородський національний університет стрімко  піднявся у рейтингу Webometrics. Для порівняння:  у липні 2014 року  він посідав  127 місце, а вже влітку 2017 року увійшов до тридцятки кращих, посівши - 24 позицію.

У процесі складання Webometrics Ranking of World's Universities розробниками рейтингу враховується кількість проіндексованих пошуковими системами сторінок сайту навчального закладу, зовнішні посилання на нього, цитованість ресурсу, а також кількість завантажених на сайт файлів. Іншими словами, оцінюється змістовна та інформаційна складова web-сайту університету.