Новини

02.09.2018
566

УжНУ цього року очікує 3,5 тисячі випускників

УжНУ цього року очікує 3,5 тисячі випускників

 В Ужгородському національному університеті цього навчального року за попередніми даними очікується більше 3,5 тисячі вступників. Це без врахування другої хвилі зарахування та студентів-іноземців. При цьому серед усіх вузів України УжНУ на 13-у місці за кількістю бюджетних місць.

 Найбільше ж вступники обирали, як і зазвичай, спеціальності медичного спрямування, право, міжнародні економічні відносини.

Що здивувало неприємно – це вкрай низькі результати випускників Закарпаття під час здачі ЗНО. 37% не перейшли поріг у 100 балів. Ще 20% не набрали 120-ти.

Проте, як кажуть проректори УжНУ, для вузу важливим так само залишається не тільки, з якими результатами абітурієнти вступають до вишу, а які показують результати після навчання в університеті. Висновки можна робити після здачі зовнішнього оцінювання для вступу студентів окремих спеціальностей на магістратуру.

Не варто забувати, що Закарпаття межує з чотирма європейським країнами і це не може не впливати на бажання українських абітурієнтів вчитися за кордоном. Як одна з причин привабити їх залишатися вдома, університет співпрацює в тому числі зі світовими компаніями, де студенти УжНУ мають змогу практикуватися. А це наразі один з пріоритетів вишу.

Також перед початком навчання в УжНУ відбулася Вчена рада. Ректор Володимир Смоланка звітував про зроблене та плани. На засіданні також привітали викладачів університету з новими ученими званнями 3-х професорів та 4-х доцентів.

М-студіо

Категорії: