Усі штатні працівники УжНУ отримають матеріальне заохочення за підсумками роботи у 2018 році

На завершення 2018 року в УжНУ підготували приємний подарунок усім штатним працівникам університету – вони отримають  матеріальне заохочення в розмірі посадового окладу.

Як зазначив ректор УжНУ Володимир Смоланка: «Подібні речі не робилися десятки років, але тепер наше фінансове становище, дякуючи цілеспрямованій та самовідданій роботі нашого колективу, дозволило керівництву університету прийняти таке приємне рішення для всіх штатних працівників вишу».

Загальний обсяг коштів, виділений для матеріального заохочення працівників, становить більше 9 мільйонів гривень.