17.12.2015

Урсулі Романівні Голик – 80!

16 грудня відзначила своє 80-річчя Урсула Романівна Голик – кандидат філологічних наук, доцент кафедри англійської філології УжНУ.

Урсула Романівна  народилася у Львові в сім'ї вчителів. Педагогічну діяльність після закінчення Львівського державного університету ім.І.Франка почала вчителем англійської мови Добрянської середньої школи на Львівщині.

З перших днів роботи Урсула Романівна має велику повагу і любов серед студентів і колег-викладачів завдяки своєму професіоналізму, глибоким і ґрунтовним знанням англійської мови. Вона завжди j вимоглива до себе, безперестанно підвищує свій фаховий рівень.

Після захисту кандидатської дисертації продовжує наукову роботу і здобуває вчене звання доцента кафедри англійської філології. Постійно виступає на конференціях в Україні та зa кордоном, публікує наукові статті у фахових виданнях, складає методичні розробки, бере участь в організації наукових форумів в УжНУ, запрошує видатних учених читати лекції на факультеті.

В Закарпатській області та за її межами немає жодної школи, де б не працювали колишні студенти Урсули Романівни, які й досі звертаються до неї за порадами. Вона дала путівку в науку багатьом своїм дипломникам, і в наш час на мовних кафедрах УжНУ та у вишах України успішно працюють її вихованці, які стали відомими вченими в нашій державі та за кордоном.

З самої появи на факультеті Урсула Романівна створила довкола себе ауру справжньої інтелігентності, витонченої культури та щирої доброзичливості. Вона є камертоном людської порядності і чесності. Її доброта активна: не одному зі своїх колег і багатьом студентам приходила на виручку, і вони ставилися до Урсули Романівни як до другої мами, звіряючи свої проблеми, чуючи від неї добрі поради і дуже часто маючи допомогу.

Колеги Урсули Голик, її студенти раді бути поряд з нею всі ці роки й бажають їй і собі, щоб це благотворіння тривало ще довго і довго.

З Днем народження, наша люба і високошановна Урсуло Романівно!

З ювілеєм!