23.09.2013

У листопаді в УжНУ — Ужгородські польські наукові читання

Інститут Центральної Європи та факультет міжнародних відносин Інституту економіки та міжнародних відносин Ужгородського національного університету запрошують до участі в Ужгородських польських наукових читаннях, що відбудуться 11 листопада 2013 р. за адресою: вул. Університетська, 14 (новий корпус), четвертий поверх, ауд. 506.

Головний організатор: Інститут Центральної Європи Ужгородського національного університету.

Метою заходу є обговорення та кристалізація особливостей взаємного сприйняття Польщі і України в різних сферах:

•  міждержавного співробітництва
  • бізнесу
  • наукового та культурного середовищ
  • громадського сектору.

Під час читань заплановано заслухати індивідуальні доповіді, здійснити спільну роботу, а також роботу в групах. Зокрема, організатори планують наступну послідовність роботи учасників Ужгородських польських читань:

Спільна робота. Презентація доповідей запрошений спікерів і спільне вироблення методів побудови співпраці та діалогу на основі озвучених доповідей

Групова робота:

• формування картинки «Геополітична роль Польщі і України очима поляків» та її вплив на двосторонні відносини;
  • формування картинки «Геополітична роль Польщі і України очима українців» та її вплив на двосторонні відносини.

Спільна робота. Співставлення методів діалогу, які використовуються українцями і поляками та проблемних точок на рівні конфлікту інтересів.

Спільна робота. Формування сучасних форм діалогу українського та польського суспільств та методів його реалізації.

Модератори заходу: Гайдукевич Анастасія (м. Рівне), Стряпко Антоніна (м. Ужгород)

Просимо зацікавлених науковців, культурних та громадських діячів до 1 листопада 2013 р.зголоситися до участі у читаннях у статусі:

1. доповідача (із позначенням теми доповіді)

або

2. дискутанта.

Увага! Кількість місць доповідачів обмежена.

Інформацію можна надати:

Гайдукевич Анастасії Віталіївні