Трудовий колектив факультету здоров’я та фізичного виховання УжНУ 27 грудня, року, що добігає кінця, в демократичний спосіб обирав свого декана. Науково-педагогічні працівники, допоміжний персонал і студенти безкомпромісно віддали свої голоси за Едуарда Сивохопа, кандидата педагогічних наук, доцента, якому довірили керувати факультетом впродовж наступних 5 років. На збори були запрошені ректор університету Володимир Смоланка, проректор з науково-педагогічної роботи Ігор Король, начальник юридичного відділу Василь Тимчак. Кандидат на посаду декана Едуард Сивохоп представив присутнім своє бачення стратегії розвитку факультету з врахуванням умов воєнного стану. Представники трудового колективу повністю підтримали його програму розвитку.