Студенти факультету туризму та міжнародних комунікацій зустрілись з представниками турецьких компаній для обговорення можливостей практик-стажувань

Студенти факультету туризму та міжнародних комунікацій зустрілись з представниками турецьких компаній для обговорення  можливостей практик-стажувань

Факультет туризму та міжнародних комунікацій підходить до організації практик-стажувань своїх студентів дуже ретельно. Адже у сфері туризму, та й не тільки, практика є запорукою для становлення молодого професіонала. Базами навчальних практик-стажувань студентів слугують кращі готельно-ресторанні та туристично-рекреаційні комплекси, провідні туроператори й турагенції. А відповідно до підписаного договору з турецьким туроператором   «Calypso Tour» студенти мають змогу проходити практику-стажування на узбережжі Егейського та Середземного морів в курортних районах Анталії, Аланьї, Кемеру, Белеку, Сіде та Мармарису. Практика-стажування передбачає безплатне медичне страхування, проживання, триразове харчування та трансфер.

З метою презентації нових програм «Туреччина – літо 2020» та проведення співбесіди зі студентами, які бажають взяти участь у запропонованих програмах, у середу, 20 листопада, відбулася зустріч представників із Туреччини зі студентами факультету туризму та міжнародних комунікацій.

Під час зустрічі декан факультету Наталія Габчак зазначила: «Найважливішим для нас є те, щоб наші випускники були професіоналами своєї справи. А щоб стати конкурентоспроможними фахівцями, необхідно не тільки добре вчитись, а й практикуватись. Оскільки світові тенденції диктують нам, що на першому місці повинна знаходитись саме практика, а потім вже теорія. Цим правилом ми і послуговуємося на нашому факультеті. Тож наші випускники практикуються в Туреччині, Греції, Словаччині й інших країнах, де отримують незабутній досвід, який точно стане їм пригоді!»

«Факультет туризму та міжнародних комунікацій є знаним в нашому університеті тим, що тут створюються чудові можливості для практики студентів. Ми раді, що наш університет, в особі факультету туризму та міжнародних комунікацій, має партнера в Туреччині, який декілька років пропонує базу практики для наших туризмознавців та фахівців готельно-ресторанної справи. Чому практика є такою важливою? Коли я навчалася в університеті, теорія місцями випереджала практику. Світ не був глобалізований, ми не мали такого масштабного доступу до інформації як зараз. Сьогодні ж будь-яке навчання відбувається через практичну діяльність впродовж всього життя. Користуйтесь можливостями, які вам надаються. Адже в майбутньому, коли ви шукатимете перше робоче місце, у вас вже буде практичний досвід закордоном. Тож бажаю провести сьогоднішній час із користю!» - наголосила проректор Мирослава Лендьел.

Звернувся до студентів і засновник компанії «Calypso Tour UA»  Еркан Чавуш: «Вдячний керівництву УжНУ та декану факультету туризму та міжнародних комунікацій Наталії Габчак за нашу плідну співпрацю та можливість організовувати практику, яка є дійсно необхідною студентству. Кар’єрний ріст, розвиток – це речі, які є недосяжними без якісного практичного досвіду. Тож наша організація намагається знаходити для вас й підписувати контракти з найкращими готелями у всьому світі: в Туреччині, Болгарії, Греції, Словаччині та інших країнах». Також Еркан Чавуш вручив  Наталії Габчак подяку за високий рівень підготовки студентів та допомогу в організації практики.

А студенти факультети туризму й міжнародних комунікацій мали нагоду детально розповісти про свій досвід літньої практики, проведеної в чаруючий місцях Туреччини та підготували захоплюючі презентації.

Ганна Фельцан,