Новини

12.07.2019
1243

Студентські гуртожитки готують до поселення нових мешканців

Студентські гуртожитки готують до поселення нових мешканців

Дбати про умови проживання студентів не менш важливо, ніж про умови навчання, тому кожного року в УжНУ  активно проводять капітальні ремонти, міняють вікна, закуповують меблі. Найбільш сприятливим періодом для їхнього проведення є літні канікули. Тож, поки студенти відпочивають, робота в приміщеннях гуртожитків кипить.

Проректор з адміністративно-господарської роботи Дмитро  Сойма  зазначає: «У гуртожитку №4 закінчуємо ремонтні роботи по стояках водовідведення, каналізації та водопостачання. Станом на 11 липня виконано будівельно-монтажні роботи на  трьох стояках водовідведення. На цьому ми роботу не припиняємо. У перспективі плануємо зробити капітальні роботи у всіх санвузлах гуртожитку №4 і, таким чином, прагнемо значно поліпшти умови проживання студентів. 

Заплановано також провести ремонтні роботи в дренажній системі водовідведення покрівлі, які будуть завершені до 1 вересня. 

Значну увагу цьогоріч ми приділили безпеці студентів. Були виділені значні кошти для проведення пожежної сигналізації.   У гуртожитку №2 робота по встановленню пожежної сигналізації вже завершена, в гуртожитку № 3 близька до стадії завершення, а в гуртожитку № 1 до початку 1 вересня буде виконана. Також до 1 вересня буде закінчено ремонтні роботи у фойє гуртожитку №2».

 

Ганна Фельцан,
Інформаційно-видавничий центр

Категорії: