12.07.2019

Студентські гуртожитки готують до поселення нових мешканців

Дбати про умови проживання студентів не менш важливо, ніж про умови навчання, тому кожного року в УжНУ  активно проводять капітальні ремонти, міняють вікна, закуповують меблі. Найбільш сприятливим періодом для їхнього проведення є літні канікули. Тож, поки студенти відпочивають, робота в приміщеннях гуртожитків кипить.

Проректор з адміністративно-господарської роботи Дмитро  Сойма  зазначає: «У гуртожитку №4 закінчуємо ремонтні роботи по стояках водовідведення, каналізації та водопостачання. Станом на 11 липня виконано будівельно-монтажні роботи на  трьох стояках водовідведення. На цьому ми роботу не припиняємо. У перспективі плануємо зробити капітальні роботи у всіх санвузлах гуртожитку №4 і, таким чином, прагнемо значно поліпшти умови проживання студентів.

Заплановано також провести ремонтні роботи в дренажній системі водовідведення покрівлі, які будуть завершені до 1 вересня.

Значну увагу цьогоріч ми приділили безпеці студентів. Були виділені значні кошти для проведення пожежної сигналізації.   У гуртожитку №2 робота по встановленню пожежної сигналізації вже завершена, в гуртожитку № 3 близька до стадії завершення, а в гуртожитку № 1 до початку 1 вересня буде виконана. Також до 1 вересня буде закінчено ремонтні роботи у фойє гуртожитку №2».

Ганна Фельцан,